Reportáž z utkání A tým 25. 3. 2024

SFK Vrchovina - muži A 1:4 (0:2)

Komentář k 18.kolu Moravskoslezské divize D.

Moravskoslezská divize skupina D - 18. kolo so 23. 3. 2024 15:00

SFK VRCHOVINA

vs

SLAVOJ POLNÁ

1:4 (0:2)

Branky: 50. M. Skalník - 19. a 31. J. Žíla, 68. K. Labaran, 82. D. Voráč

ŽK: 7. L. Wolker, 44. D. Bača, 59. P. Sytař, 67. P. Partl, 74. D. Šteffl - 54. F. Vošmera, 57. K. Labaran, 61. I. Kazlou

ČK: 3. V. Bradáč

Rozhodčí: Sivera Jan - Nejezchleb Miroslav, Svoboda Patrik

Počet diváků: 175.

P. Šmída - T. Sádecký, F. Jelínek (46. M. Skalník), T. Duba (12. P. Partl), A. Boušek (83. T. Dobrovolný), V. Dobrovolný (46. L. Hekerle), D. Šteffl, P. Sytař, L. Wolker, D. Bača, T. Švanda

P. Duba - J. Žíla (64. T. Čaloud), I. Kazlou (64. D. Voráč), O. Skryja (89. F. Zid), F. Vošmera (86. V. Voráček), V. Bradáč, V. Haala, M. Pecina, K. Labaran, F. Sobotka, T. Diviš

Zápas začal pro náš tým nedobře, kdy již ve třetí minutě došlo k přísnému vyloučení Vojty Bradáče a náš tým od té doby hrál v deseti. Vyloučení jako by naše hráče semklo a po celý zápas nebylo vůbec znát, že by Slavoj hrál v deseti. Slavoj zodpovědně bránil a podnikal nebezpečné brejky, kdy jeden z nich v 19.minutě využil Honza Žíla. Poté se začal hrát vyrovnanější fotbal a Slavoj byl velice aktivní a to se mu vyplatilo ve 31.minutě, kdy opět skóroval Jan Žíla. Vrchovina se také dostávala do náznaků šancí, ale všechny pokryla naše obrana nebo bezchybný Duba.

Druhý poločas nezačal pro náš tým dobře, již v 50.minutě snížil na 1:2 Skalník, kdo by ale čekal že přijde nějaký tlak Vrchoviny ten se mýlil, Slavoj začal hrát opět aktivně a hrál se vyrovnaný zápas. V 68.minutě vybojoval míč Labaran a z vápna nedal brankáři šanci. To Vrchovinu definitivně zlomilo a náš dobře hrající tým podtrhl zaslouženou výhru, krásnou střelou Voráče, který tak uzavřel zasloužené vítězství.


Ohlasy

Lukáš Adamec: "Kluci zaslouží absolutorium, sice jsme byli z mého pohledu velmi přísně posláni hned na začátku do deseti, ale celý zápas jsme hráli velmi pozorně a precizně směrem do obrany a až na drobný nedůraz při gólu domácích a jedné šance jsme Vrchovinu prakticky do ničeho nepustili. Vůbec nebylo znát že nás je o jednoho méně, byli jsme aktivní a domácí obraně zle zatápěli, výsledkem toho byly 4 vstřelené góly. Pro celý tým byl tento způsob hry velmi fyzicky náročný,ale kluci se s tím vypořádali skvěle. Těší mě že hráči kteří přišli do hry až v průběhu utkání měli opět velmi pozitivní vliv jak na hru tak na výsledek zápasu."