1.B třída mužů, sk. B - 23. kolo so 11. 5. 2024 16:30

Branky: 34. J. Kotačka (vl.) , 90. Z. Smutný - 57. J. Pažourek , 81. J. Trnka

Rozhodčí: Doskočil Pavel - Zamastil Ondřej, Niederle Zdeněk

Počet diváků: 122.

J. Mezera - T. Čaloud, D. Voráč, K. Labaran, F. Zid, T. Diviš, J. Fuxa, J. Bohdálek, Z. Smutný, M. Drápela, A. Brukner

L. Doležal - M. Slaný, J. Kotačka, L. Nožička, J. Dobrovolný- P. Smieško (63. R. Pokorný) , M. Skryja, M. Outulný, J. Pažourek, L. Jura - J. Trnka

Rezerva Slavoje byla výrazně posílena o hráče A týmu a do poločasu vedla 1:0. Nakonec byl Slavoj, ale rád za bod, kdy v závěru utkání srovnal na 2:2 Zdeněk Smutný.

Ohlasy

Luděk Hadraba (trenér): Dnes jsem nakonec s bodem spokojen, samozřejmě když o vítězství přijdete v poslední minutě, tak bezprostředně po zápase vás to mrzí, musíme ale ocenit sílu domácího mužstva, kdy k utkání nastoupilo značně posílené o hráče A mužstva. Kluci dnes bojovali velmi statečně, domácí měli po většinu zápasu míč na svých kopačkách a je to fyzicky velmi náročné běhat po většinu času bez míče. Nakonec jsme v druhé půli krásně otočili výsledek a šli do vedení. Domácí nás ale na konci zápasu zatlačili a v poslední minutě se jim povedlo míč dotlačit do sítě. Své hráče musím ale za bojovný výkon pochválit. A ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon domácího hráče Khalid Baba Labaran.