Komentář ke 3. kolu Reality 11 - 8.liga mužů OFS Jihlava.

Reality 11 - 8.liga mužů OFS Jihlava - 3. kolo so 17. 8. 2024 16:30

Branky: 54. J. Vampola (p.) - 30. M. Míča , 38. L. Karkula

ŽK: 58. M. Drápela , 75. M. Tomas - 31. J. Pinc , 41. D. Bartoň , 89. P. Hradil

Rozhodčí: Novák Filip - Jonáš Libor, Kučera Richard

Počet diváků: 96.

J. Mezera - P. Juříček, M. Tomas, J. Bohdálek, M. Drápela, M. Čumpl, A. Brukner (60. D. Mühlfeit), J. Bohdálek, M. Šorf (46. J. Novotný), D. Drápela, J. Vampola

J. Tomek - J. Pinc, D. Hajdík, P. Hradil, T. Novotný, P. Pokorný, M. Míča, P. Bebjak, D. Bartoň, M. Vobůrka, L. Karkula (63. M. Zedníček)

V prvním poločase utkání jsme sice prohrávali 2:0, ale předtím jsme měli pět jasných gólových šancí, které kdyby jsme proměnili, zápas by se vyvíjel zcela rozdílně. Soupeř nás potrestal efektivní koncovkou a šel do vedení. Ve druhé půli jsme snížili na 1:2 po proměněné penaltě, ale na vyrovnání už nám chybělo štěstí. Hostující brankář předvedl skvělý výkon a několikrát nás vychytal, což se výrazně projevilo na konečném výsledku.