Reality 11 - 8.liga mužů OFS Jihlava - 4. kolo ne 25. 8. 2024 15:00

Branky: 3. L. Nikrmajer - 32. O. Skryja , 75. P. Juříček

ŽK: 15. M. Turoň, 47. Z. Necid, 50. J. Nikrmajer, 75. P. Kubík - 2. F. Sobotka, 73. J. Bohdálek, 85. O. Skryja, 88. J. Vampola

Rozhodčí: Kalaš Ludvík - Mlsna Jiří, Plass Michal

Počet diváků: 87.

P. Měrtl - J. Šmarda (85. M. Příhoda), M. Turoň (70. M. Příhoda), L. Surán, J. Nikrmajer (85. T. Plass), P. Kubík, L. Nikrmajer (62. J. Toth), P. Kozojed, Z. Necid, J. Urbánek, D. Urbánek

K. Sehnal - F. Vrbecký (60. J. Bohdálek), P. Juříček, L. Čaloud (89. M. Tomas), J. Bohdálek, J. Novotný, F. Sobotka, P. Trombelli, A. Brukner (70. Z. Smutný), O. Skryja, J. Vampola

V zápase ve Stonařově jsme už od třetí minuty prohrávali po skvěle zahraném přímém kopu soupeře. Do poločasu jsme však stihli vyrovnat na 1:1 po rychlé akci, kterou zakončil Ondra Skryja. Ve druhém poločase, po vyloučení domácího hráče, jsme dokázali po rychlém protiútoku a zakončení Pavla Juříčka otočit skóre na 2:1. I když jsme následně neproměnili dvě samostatné úniky, udrželi jsme si vítězství až do konce. Domácí nám komplikovali hru dlouhými auty a standardními situacemi, a na tomto hřišti se bude těžko vyhrávat, proto si našeho vítězství ceníme o to více. Tým odvedl skvělou práci a za nasazení patří celému týmu velký dík.