Komentář k 6. kolu Reality 11 - 8.liga mužů OFS Jihlava.

Reality 11 - 8.liga mužů OFS Jihlava - 6. kolo so 7. 9. 2024 16:00

Rozhodčí: Gavallér Filip, Pištěk Václav, Grigoryan Arman

Počet diváků: 80.

M. Hubený – V. Vařbuchta, J. Ustohal (56. R. Blažek), K. Jahoda, T. Havlík, M. Kolman, F. Lafuntál, D. Cabúk, T. Ferko (87. D. Kravchenko), T. Pokorný, T. Doucha (68. M. Kálay)

K. Sehnal – J. Novotný (46. L. Čaloud), M. Tomas, P. Juříček, J. Bohdálek (73. M. Jirka), M. Čumpl, F. Vala, A. Brukner (46. M. Drápela), J. Bohdálek, D. Drápela, J. Vampola (86. J. Šimek)

V utkání na hřišti soupeře jsme šli do vedení už v prvním poločase díky krásné střele Matěje Jirky, která stanovila skóre 1:0. Krátce po začátku druhé půle zvýšil na 2:0 Libor Čaloud. Kdyby dokázal proměnit alespoň část svých dalších šancí, výsledek mohl být ještě výraznější. Domácí tým si během zápasu vytvořil pouze jednu nebezpečnou situaci, takže naše vítězství bylo naprosto zasloužené. Děkuji celému týmu za kvalitní výkon a radostný výsledek, kterým jsme si zpříjemnili pouťové oslavy.