Reality 11 - 8.liga mužů OFS Jihlava - 11. kolo so 12. 10. 2024 15:00

SLAVOJ POLNÁ z.s.

vs

Tělovýchovná jednota Ždírec, z.s.

3:3 (3:1)

Branky: 10. Martin Drápela, 26. Jakub Bohdálek, 30. Martin Čumpl - 21. Radim Forman, 59. Radek Hanus (penalta), 75. Petr Horáček

ŽK:20. J. Bohdálek , 83. D. Mühlfeit , 85. D. Drápela - 11. P. Vampola , 40. O. Jaroš , 56. B. Fiala

Rozhodčí: Tomáš Lysý, Tomáš Vrbecký, Miroslav Lacina

Počet diváků: 65.

Sehnal - Bohdálek, Drápela M., Brukner (67. Šimek), Bohdálek, Šorf (64. Tomas), Drápela D., Mühlfeit, Čumpl, Juříček, Vala (78. Novotný)

Průša - Jaroš, Fiala - Forman, Horáček, Nepraš, Hanus - Vampola, Záškoda - Paul, Hrubeš (46. Černý)

Slavoj Polná B měl utkání dobře rozehrané a během prvního poločasu si vypracoval řadu šancí. Již v 10. minutě otevřel skóre Martin Drápela, následovaný Jakubem Bohdálkem ve 26. minutě a Martinem Čumplem ve 30. minutě, kteří posunuli Slavoj do komfortního vedení 3:1. Přestože Slavoj měl dostatek dalších šancí, nedokázal vstřelit více gólů, což se nakonec ukázalo jako klíčové.

Hosté z TJ Ždírec dokázali ještě v první půli snížit na 3:1 díky Radimu Formanovi a ve druhém poločase začali na Slavoj tlačit. V 59. minutě proměnil penaltu Radek Hanus a snížil na 3:2. Slavoj nedokázal udržet vedení a v 75. minutě vyrovnal Petr Horáček na konečných 3:3.

I přes řadu příležitostí nedokázal Slavoj přidat další branky a domácí tým tak přišel o vítězství.