Branky: 23. R. Šuta , 29. R. Šuta , 58. J. Jonáš - 63. D. Voráč

ŽK: 43. A. Svoboda - 50. M. Pecina , 86. T. Záruba .

Rozhodčí: Burgr Štěpán - Nejezchleb Miroslav, Nápravník Jan

Počet diváků: 245.
Střely na bránu: 4:5: Rohy: 1:7

M. Lancman - M. Sysel, A. Havlík (87. P. Chalupa), V. Hron, D. Chlup (63. L. Císař), M. Stropsa, J. Jonáš, Š. Žalud, A. Svoboda, R. Šuta, T. Lát (76. F. Blažek)

J. Procházka - M. Pecina, J. Mach (58. J. Holub), J. Jiroušek, T. Diviš, D. Voráč, F. Zid, F. Vošmera (63. A. Kasal), T. Záruba, V. Haala, T. Čaloud

Utkání začalo vyrovnaně, ale v 23. minutě otevřel skóre R. Šuta, který se následně prosadil i o šest minut později, čímž domácí vedli 2:0. Po přestávce se Slavoj snažil zvrátit vývoj zápasu, ale místo snížení přišel v 58. minutě další zásah, tentokrát z kopačky J. Jonáše, a domácí vedli už 3:0. Slavoj se však nevzdal a v 63. minutě se mu podařilo snížit zásluhou D. Voráče na 3:1. Přestože si Slavoj vytvořil několik dalších brankových příležitostí, nedokázal je proměnit. Domácí gólman byl hrdinou zápasu, když zlikvidoval několik jasných šancí.

Ohlasy

Lukáš Adamec (trenér Slavoj): Myslím si, že utkání hrubě ovlivnila situace ze 13. minuty, kdy Záruba skvěle presoval a čistě odebral míč domácímu stoperovi. Bohužel k údivu všech rozhodčí odpískal domnělý faul, a namísto jasné šance jít do vedení jsme vzápětí inkasovali. Bohužel i druhá návštěva domácích v našem vápně skončila gólem. Od této chvíle si myslím, že jsme byli lepší, vytvořili jsme si spoustu velkých šancí, ale chyběly nám góly. Zápas se lámal za stavu 2:0, kdy jsme měli spoustu šancí dostat se na dostřel. Místo snížení přišel brejk domácích a bylo to 3:0. Přesto to kluci nezabalili a snažili se o zdramatizování až do konce zápasu. Celkově toho klukům nemám moc co vytknout. Myslím si, že i přes výrazné změny v rozestavení a sestavě jsme hráli velmi dobře. Je to velká škoda, protože jsme si měli odvézt tři body, ale fotbal se hraje na góly, a když neproměníme tolik čistých šancí, nemůžeme pomýšlet na body. Z domácího gólmana jsme udělali hrdinu dne. Přestože jsme opět prohráli, věřím, že když budeme takto pokračovat a zlepšíme koncovku, bodovat začneme.