Branky: 26. T. Záruba - 60. O. Doubravský , 65. M. Bednář

Rozhodčí: Řezníček Tomáš - Silný Zdeněk, Dorušák Petr

J. Procházka - V. Voráček, J. Jiroušek, T. Čaloud (69. D. Skála), D. Voráč, T. Diviš, T. Záruba, V. Haala, M. Pecina, J. Holub (18. J. Mach), F. Zid

K. Formánek - F. Kotoun, R. Souček (40. D. Džupeňuk), M. Bednář, A. Krejčí - F. Chládek (83. D. Řeřucha), P. Němec (46. J. Kokorský), M. Ryšavý, O. Doubravský, N. Tipoas (37. T. Koreň) - R. Ševčík (83. M. Kalvoda)

Odkaz na video zde

Ohlasy

Lukáš Adamec: Utkání by se dalo rozdělit do dvou odlišných poločasů. V první půli jsme předvedli velmi dobrý výkon – byli jsme aktivní směrem dopředu, vyhrávali osobní souboje a vytvářeli si šance. Náš pohyb dělal soupeři velké problémy, a po pěkné akci jsme se dostali do vedení. Bohužel, druhý poločas byl pravým opakem. Měli jsme jednu nebo dvě velmi dobré příležitosti na zvýšení náskoku na 2:0, ale to se nepodařilo. Bohunice zvýšily tempo a během pěti minut otočily skóre. My jsme se z toho už nevzpamatovali. Místo hry, kterou jsme předváděli v první půli, jsme se uchýlili k nakopávaným míčům a nedokázali udržet míč delší dobu na kopačkách. Prohrávali jsme jeden souboj za druhým, chyběla aktivita a pohyb z první půle. Bohunice ovládly hru a my jsme nebyli schopni jakkoliv reagovat na vývoj zápasu.