4. Moravskoslezská liga skupina D - 8. kolo ne 22. 9. 2024 15:30

Branky: 24. D. Moučka , 78. D. Moučka , 92. M. Kozel

ŽK: 58. M. Pecina , 72. F. Vošmera - 61. I. Shlaban , 75. D. Moučka , 81. F. Hlucháň

Rozhodčí: Žaloudek Marek - Holub Radim, Smýkal Miroslav

Delegáti: Šišma Ondřej

Počet diváků: 220.

J. Procházka - V. Voráček, Z. Smutný (59. T. Čaloud), J. Jiroušek, F. Sobotka, O. Skryja (79. J. Fuxa), F. Vošmera (88. D. Skála), T. Záruba, V. Haala, M. Pecina (88. P. Chalupník), D. Voráč

M. Pelán - D. Bartoš, I. Shlaban, T. Šperka, P. Loup, M. Prudík (64. V. Maleta), M. Kozel, F. Hlucháň, L. Daněk, D. Moučka (88. A. Macek), R. Novotný (80. M. Daněk)

V domácím utkání proti lídrovi tabulky z Velké Bíteše jsme předvedli velmi slušný výkon, ale bohužel jsme se nedokázali prosadit střelecky, což nás stálo body. První poločas byl vyrovnaný, avšak ve 24. minutě jsme po chybě v obraně inkasovali, když se prosadil D. Moučka. I přes několik nadějných příležitostí jsme nedokázali odpovědět.

Ve druhém poločase jsme pokračovali ve snaze o vyrovnání, ale v 78. minutě znovu udeřil D. Moučka, který zvýšil vedení hostů na 0:2. V závěru, když jsme hráli na riziko, přidal v 92. minutě třetí gól M. Kozel a definitivně rozhodl o osudu utkání.

Odkaz zde

Ohlasy

Lukáš Adamec (trenér): V prvním poločase byla hra vyrovnaná a dokázali jsme s Bíteší držet krok. První gól jsme si bohužel dali téměř sami, když odkop hostujícího brankáře špatně odhadl náš obránce a náš brankář nešťastně zakopl. Vytvářeli jsme si slibné šance, ale zakončení je pro nás momentálně velkým problémem. Měli jsme několik příležitostí na vyrovnání, ale deset minut před koncem, když jsme se snažili o tlak, hosté přidali druhý gól a rozhodli zápas. Pokusili jsme se hrát na velké riziko, abychom zápas zdramatizovali, ale hosté nás potrestali třetím gólem do otevřené obrany. Celkově si myslím, že jsme doma odehráli náš nejlepší zápas za poslední dobu. Kluci konečně hráli po celou dobu tak, jak bychom si představovali. Nemáme se za co stydět – proti prvnímu týmu tabulky jsme sehráli vyrovnané utkání. Bohužel, fotbal se hraje na góly a na body, a my nemáme ani jedno. Věřím, že hráči pochopili, že cesta ven vede pouze přes takové výkony, ale musíme začít dávat branky. To, že jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem lídrovi tabulky, nás může těšit, ale potřebujeme přetavit naši snahu v body.