4. Moravskoslezská liga skupina D - 10. kolo ne 6. 10. 2024 15:00

Branky: 13. D. Šerý , 74. J. Pešek , 90. D. Šerý

Rozhodčí: Roman Fabeš, Rygl Luboš, Nápravník Jan

Delegáti: Briksa Václav

Počet diváků: 150.

Procházka - Sobotka, Mach (20. Voráč), Jiroušek, Skryja, Diviš, Záruba, Haala, Pecina, Voráček, Zid (71. Fuxa)

Janota - Savi, Havel, Popovych (6. Och), Šerý, Vrátný, Kameš (80. O. Šerý), Homola, Fila, A. Zástěra (63. Pešek), Š. Zástěra

Domácí Slavoj Polná vstoupil do utkání s odhodláním bodovat na domácím hřišti, ale nakonec odešel s porážkou 0:3. Přestože první poločas přinesl dvě velké příležitosti v podání Tomáše Záruby, domácí střelec nedokázal překonat brankáře Humpolce. Hosté šli do vedení ve 13. minutě zásluhou Davida Šerého.

Ve druhé půli Slavoj nedokázal navázat na solidní výkon z první části, kdy si ještě vytvářel šance, a prakticky bez střelecké příležitosti se nedokázal vrátit do zápasu. Humpolec naopak pokračoval v efektivním výkonu a v 74. minutě zvýšil na 2:0 díky trefě Jakuba Peška. V samotném závěru, ve 90. minutě, zpečetil výhru hostů opět David Šerý, který svým druhým gólem v zápase stanovil konečný výsledek na 0:3.